Газоблок ХСМ

Купити газоблоки ХСМ за оптимальною ціною – газобетон в DCI груп

Компанія «Ді-Сі-Ай груп» пропонує продукцію заводу «Харківські Будівельні Матеріали» газоблок ХСМ, випуск яких було розпочато в 2001 році. Сьогодні це потужний виробник будівельних виробів з газобетону, повністю забезпечує потреби в автоклавному ніздрюватому бетоні та газобетонних блоках північно-східні регіони України.

Купити якісні газоблоки ХСМ

Продукція, яку виробляє концерн ХСМ, сертифікована за європейськими та вітчизняними стандартами, про що свідчать отримані компанією сертифікати відповідності.

Газобетонний блок ХСМ користується високим попитом не тільки в своєму регіоні, але й по всій Україні, так як ця продукція відрізняється високими якісними показниками:

 • виробляється на автоматизованих лініях, що виключає ризик випуску бракованих виробів;
 • всі стадії технологічного процесу знаходяться під постійним контролем;
 • технологічні лінії постійно вдосконалюються, що дозволяє випускати газобетон з відмінними техніко-фізичними характеристиками;
 • використовується якісна, екологічна сировина.

Переваги газобетонних блоків ХСМ

Продукції заводу довіряють як приватні забудовники, так і великі будівельні компанії, які на практиці переконалися в множинних переваги газобетону ХСМ:

 • Довговічність. Якісний монтаж з дотриманням технології кладки блоків забезпечує тривалий термін служби конструкцій, зроблених з газоблоків - понад 100 років.
 • Комфортний мікроклімат. Високопористий пінобетон ХСМ забезпечує створення оптимальної вологості, хорошою терморегуляції в приміщеннях.
 • Термоізоляційні властивості. Пориста однорідна структура виробів із газоблоку, тонкі шви кладок забезпечують необхідні параметри теплоізоляції, що перевищують цей показник у 3-5 разів у стін з такою ж товщиною, але зроблених з цегли. Це сприяє зниженню експлуатаційних витрат (на опаленні взимку та кондиціонуванні влітку).
 • Стійкість до пожежі. Це негорючий матеріал, який не підтримує горіння. Високі температури, відкритий вогонь при безпосередньому контакті з газобетоном не призводять до виділення блоками токсичних, небезпечних компонентів. Газоблоки - це матеріали 1 класу вогнестійкості.
 • Легкість. Використання блоків сприяє створенню полегшених фундаментів: стіни мають меншу вагу в порівнянні з цегляною кладкою практично в 4 рази. Це сприяє скороченню витрат на будівництво.
 • Оперативність виконання будівельних робіт. Газобетонні блоки ХСМ крупніше стандартного цегли, при однаковому обсязі вони важать значно менше. Тому монтаж блоків виконується значно швидше. Кладка блоків менш трудомістка, що забезпечує зниження термінів зведення стін будівлі.
 • Простота обробки. Штроблення, свердління, розпил, підгонка газобетону виконується легко за допомогою ручних інструментів, що позитивно впливає на терміни зведення будівлі, і забезпечує економію коштів.
 • Шумоізоляція. Газоблоки ХСМ наділені високими звукоізоляційними властивості. Вони повністю відповідають актуальним нормам, що пред'являються до параметрів шумоізоляції житлових приміщень.
 • Естетична привабливість. Легкість обробки, точні розміри, дозволяє створювати з цього матеріалу найрізноманітніші архітектурні форми, що робить фасад максимально привабливим і дозволяє реалізовувати найрізноманітніші архітектурні рішення.

Які види газоблоків ХСМ випускаються?

Корпорація ХСМ виробляє блоки газобетону двох серій.

 1. Hetten - для перегородок, несучих конструкцій для будівель, не вище 3 поверхів. Цей матеріал може використовуватися для зведення несучих конструкцій під час будівництва багатоповерхових каркасно-монолітних об'єктів. Точність габаритних розмірів, правильність геометрії з відхиленнями в межах ± 0,1 см, відмінні параметри тепло-, шумоізоляції, гладкість поверхні - основні переваги цього продукту. Його кладка виконується на спеціальний клей. Це сприяє усунути тепловтрати в швах. Щільність блоків - D400, D500.
 2. «Універсал», за властивостями, застосування ці вироби не відрізняються від серії Hetten, вони мають більш високу щільність - D600. Для кладки цих газобетонних блоків використовується звичайний розчин, що складається з піску і цементу.

Які розміри у газоблоків ХСМ?

Продукція, що випускається заводом будматеріалів, розділяється на перший і другий сорт, і має розміри:

 • 1 сорт – 600/200/100 мм, 600/200/150 мм, 600/200/250 мм, 600/200/300 мм, 600/200/400 мм.
 • 2 сорт – 600/200/100 мм, 600/200/150 мм, 600/200/300 мм, 600/200/400 мм.

Якими характеристиками відрізняється газобетон ХСМ?

Щоб купити газоблоки, ціна яких в компанії «Ді-Сі-Ай груп» вигідна для покупців, необхідно орієнтуватися в їх основних характеристиках:

 • клас міцності - 2,0-2,5;
 • теплопровідність - D400-0,10 Вт/(м∙С), D500-0,12 Вт/(м∙С), D600-0,14 Вт/(м∙С);
 • звукоізоляція - 55 дБА;
 • морозостійкість - 35 циклів.

Купити газобетонні блоки ХСМ в компанії DCI за вигідною вартістю

Весь асортимент газобетонних блоків харківського заводу будматеріалів представлений на сайті компанії «Ді-Сі-Ай груп». Цю продукцію можна купити за оптимальною вартістю за 1м3 або за одиницю продукції. Менеджери компанії забезпечують швидке оформлення замовлення, організовують оперативну доставку замовлення в будь-який регіон країни. Телефонуйте нашим консультантам, звертайтеся в офіс м. Києва, щоб скористатися їхньою допомогою у виборі необхідної продукції та її покупці за вигідною ціною.

Газоблок ХСМ ширина 100 мм
Газоблок ХСМ ширина 150 мм
Газоблок ХСМ ширина 250 мм
Газоблок ХСМ ширина 300 мм
Газоблок ХСМ ширина 350 мм
Газоблок ХСМ ширина 375 мм
Газоблок ХСМ ширина 400 мм
Газоблок ХСМ плотность D500
Газоблок ХСМ высота 200
Газоблок ХСМ гладкий
Газоблок ХСМ длина 600 мм