Вентиляційні блоки

Купити вентиляційні блоки недорого в компанії DCI

Одним з надзвичайно важливих елементів конструкції будівлі, що будується, незалежно від його призначення, є блоки вентиляційних каналів, що забезпечують природний повітрообмін в приміщеннях і дозволяють створити комфортний мікроклімат в приміщеннях. Їх використання дозволяє виводити з кімнат неприємні запахи, пари, вологе повітря, що позитивно впливає на комфорт проживання і виконання будь-яких видів робіт усередині різних будівель - житлових, громадських або виробничих.

Купити вентиляційні блоки на сайті DCI

Прямокутні залізобетонні плити з отворами різних розмірів забезпечують правильну вентиляцію в будівлях. Їх виготовляють в суворій відповідності до вимог будівельних норм і правил з дрібнозернистого бетону важких марок з використанням заставних деталей - арматурного каркаса.

У виробництві використовуються стандартні форми, в які заливається напівфабрикат, після чого ретельно висушується. Для збільшення міцності використовуються спеціальні стрижні, зроблені зі сталі. Метал не дозволяє конструкції розтягуватися, що забезпечує незмінність конструкції навіть в разі сильних сейсмічних поштовхів.

Вентиляційні блоки залізобетонні мають внутрішні поздовжні роздільні канали: один вертикальний основний і два похилих, що забезпечують необхідну інтенсивність руху повітря. Їх особлива конструкція дозволяє створювати оптимальні умови для ефективного відведення відпрацьованого повітря.

Переваги вентиляційних блоків ЗБВ

Залізобетонні вентиляційні плити виготовляються з якісної, екологічної сировини, не містять в своєму складі шкідливих компонентів, забезпечують якісну природну вентиляцію.

Компанія «Ді-Сі-Ай-груп» пропонує продукцію, яка відрізняється множинними перевагами:

 • високі антикорозійні характеристики;
 • стійкість до розтріскування;
 • вологонепроникність;
 • практичність у використанні - монтаж цієї продукції виконується швидко за рахунок точності пропорцій кожного елемента і різноманітності продукції по розмірним ознаками;
 • оснащення блоків для вентиляції додатковими відділеннями, що дозволяють створювати різні напрямки забору повітря;
 • висока міцність - від марки М-100;
 • морозостійкість - витримують більше 50 циклів заморожування/відтавання;
 • стійкість до гниття, утворення цвілі;
 • можливість монтажу безпосередньо в стіни, що дозволяє економити внутрішній простір і забезпечувати естетичні вимоги в споруджуваних будинках;
 • тривалий термін експлуатації - від 30 до 100 років в залежності від матеріалу виготовлення і вологості відводиться з приміщень повітря.


Види блоків вентиляції, маркування

На сайті компанії DCI можна купити вироби двох марок:

 • ВБС - магістральні;
 • ВБ - призначені для монтажу в будівлях не вище 10 поверхів.
 • ВБ-3 - призначені для монтажу в будівлях не вище 25 поверхів.

Абревіатура ВБС означає «вентиляційні блоки», цифрові позначення показують округлений висоту (в дециметрах). Наприклад, ВБС 28 має висоту 28 дм, 280 см або 2,8 м. При використанні однієї або декількох заставних деталей додатково вноситься їх позначення, а також вказується марка бетону. Наприклад, вентиляційні блоки серії ВБС-28-1 В15 мають один закладений елемент, виготовлені з використанням бетону марки В15.

Продукція, представлена на сайті «Ді-Сі-Ай-груп», випускається із застосуванням сучасних технологій, що забезпечує високі характеристики цих будматеріалів, їх відмінні експлуатаційні характеристики.

Можна купити вентиляційні блоки декількох габаритних розмірів:

 • висота (Н, мм) – 2780, 2980, 3280;
 • ширина (В, мм) – 300, 400;
 • довжина (L, мм) – 630, 910.


Характеристики блоків для вентиляції

Виробники пропонують два варіанти цієї продукції:

 • Монолітні. ССкладаються з однієї деталі, до складу якої входить один збірний і кілька супутних каналів з нахилом. Монолітні вироби конструктивно доповнюються двома додатковими елементами, канали яких виконані вертикально. Такі вироби оснащуються заставними деталями, призначеними для зручності монтажу до несучих конструкцій. Відмітна особливість цих будматеріалів - повна герметичність, яка забезпечує їх надійність.
 • Збірні вентиляційні блоки, розміри яких можуть бути різними. Їх збірка виконується безпосередньо на будмайданчику шляхом скріплення двох деталей зварних з'єднанням. Перевага цієї продукції - у спрощенні перевезення і монтажу, а також в більш низькій вартості в порівнянні з монолітними виробами. Але в місцях стиків вони можуть мати сумнівну герметичність.

Вентиляційні блоки купити в Києві можна в декількох варіантах:

 • Залізобетонні. Найбільш надійні з великою питомою вагою, підходять для монтажу в висотних будівлях, що будуються на посилених фундаментах.
 • Газобетонні. Відрізняються від залізобетонних більш високою крихкістю, але важать менше, тому для їх монтажу немає потреби створювати фундамент з високою міцністю. Застосовуються при зведенні будинків з невеликою кількістю поверхів. Для їх встановлення не обов’язково використовувати спеціальну підйомну техніку.
 • Керамзитобетонні. Мають низьку теплопровідність, високі протипожежні характеристики. Їх недоліком є менша міцність. Підходять для будівництва дач, приватних будинків.


Купити вентиляційні блоки залізобетонні в компанії ДСІ за оптимальною ціною

На сайті «Ді-Сі-Ай-груп» представлена продукція від провідних українських виробників. Вибрати відповідні по характеристикам будматеріали даної групи можна самостійно або за допомогою наших консультантів. Запропоновані вентиляційні блоки відрізняються високою якістю, довговічністю, практичністю застосування.

Телефонуйте нашим менеджерам, щоб проконсультуватися і зробити замовлення, доставка якого буде організована в найкоротші терміни в будь-який регіон країни.