Купити гідроізоляцію в DCI-груп за оптимальною ціною

ТТехнічний стан будь-якої будівлі без надійного захисту від впливу зовнішніх руйнівних чинників буде значно швидше погіршуватися. Щоб уникнути негативних наслідків від накопичених в стінах, підлогах, перекриттях вологи, що надходить як зсередини, так і зовні приміщень, потрібно грамотно виконати гідроізоляцію всіх конструкцій, включаючи покрівлю. Це запобіжить гниттю, деформацію поверхонь, появі цвілі, грибка. Виконання цих заходів вимагає грамотного підходу і вибору якісних матеріалів, здатних створити надійний захист від впливу вологого середовища, забезпечити комфортні умови перебування в приміщеннях, істотно продовжити термін експлуатації конструкцій.


Купити гідроізоляцію в Києві недорого на сайті DCI

Висока вологість в приміщеннях крім згубного впливу на стан стін, підлоги, стелі, негативно впливає на здоров'я людей. В такому середовищі активно розмножуються грибкові освіти, що призводить до падіння імунітету як у дорослих, так і у дітей. Як наслідок, опірність до захворювань істотно знижується. Не рідко причиною продажу нерухомості є саме вогкість, яка не дозволяє нормально жити в таких умовах.

Усунути ці проблеми дозволить ремонт з виконанням гідроізоляційних робіт. Важливо правильно вибрати і купити гідроізоляцію для душу, ванної кімнати або зовнішніх стін, інших поверхонь, що забезпечує надійний захист від підвищеної вологості. У Києві можна придбати такі матеріали на сайті компанії «Ді-Сі-Ай-груп».

Сучасна гідроізоляція дозволяє усунути вплив високої вологості в будь-яких приміщеннях:

 • ванній кімнаті;
 • душі;
 • басейні;
 • кухні;
 • підвальних приміщеннях;
 • гаражі;
 • приватному будинку і ін.

Зазвичай такі роботи в Києві виконуються на етапі ремонту або будівництва будівель та споруд, що дозволяє усунути в майбутньому можливість появи таких проблем і пов'язаних з ними додаткових фінансових витрат.


Як вибрати матеріал для гідроізоляції в Києві

Вибір матеріалів для захисту конструкцій від впливу вологи необхідно робити ще до початку виконання ремонту або будівництва. Від їх якості і правильного застосування залежить тривалість експлуатації оброблених конструкцій.

Основні вимоги, яким повинна відповідати гідроізоляція:

 • стійкість до натиску води;
 • висока міцність;
 • оптимальна еластичність;
 • міцне і якісне кріплення до ізольованої основи.

Гідроізоляція, купити в Києві яку можна на сайті компанії «Ді-Сі-Ай-груп» недорого, обов'язково повинна використовуватися в підвальних приміщеннях, підземних стоянках, гаражах. Ці приміщення схильні до підвищеного вологоутворення, негативному впливу температурних перепадів, появі конденсату і проникненню вологи всередину конструкцій.

Сучасна гідроізоляція, ціна якої на сайті DCI невисока, відрізняється високою якістю, що забезпечує надійний захист конструкцій, зроблених з будь-яких будівельних матеріалів: бетону, металу, цегли, каменю, дерева.


Види гідроізоляції

Найбільш часто для обробки поверхонь використовуються спеціальні рідкі склади, якими виконується захист поверхонь від вологи. З плином часу її потрібно оновлювати.

ВВсі гідроізоляційні матеріали поділяють на види за способом нанесення:

 • Обмазувальні – рідкі суміші, до яких відноситься бітумна мастика, праймер, лаки (наприклад, обмазочна гідроізоляція «Церезіт», рідкий латекс для гідроізоляції).
 • Проникаючі – піни, герметики: спеціальні силіконові, поліуретанові, акрилові склади, призначені для герметизації стиків, з'єднань, кутів і ін.
 • Рулонні – руберойд, гідробар'єр армований, паробар'єр, супердифузійна мембрана.
 • Мастики – бітумні, бітумно-каучукові для ізоляції покрівлі.

Користуються популярністю сухі суміші, що мають в своєму складі бетон в якості основи, до якого підмішуються полімерні добавки.

Мастики, обмазувальні склади наносяться тонким шаром кілька разів. Перед їх використанням необхідно попередньо підготовляти основу.

Матеріали рулонного типу також необхідно укладати на підготовлені поверхні. Проникаючі суміші наносяться розбризкуванням по поверхні, що ізолюється, зовні схожі на штукатурку.

Залежно від складу можна купити гідроізоляцію:

 • натуральну - бітумна мастика, що відрізняється більш низькою ціною в порівнянні з синтетичними аналогами;
 • штучну - в своєму складі містить полімерні речовини (акрилові, бітумно-полімерні).


Застосування гідроізоляції в Києві

Гідроізоляційні будматеріали необхідно купити для захисту різних конструкцій:

Фундаменту, щоб не допустити його руйнування, забезпечити створення бар'єру, що запобігає проникненню вологи, грунтових вод в підвальні приміщення. Для цих цілей підходять різні матеріали, призначені для створення зовнішнього (полімерні мембрани) і внутрішнього вологозахисного шару (бітумні, полімерно-бітумні мастики).

Дерев'яних конструкцій, щоб запобігти проникненню підвищеної вологості всередину деревини. Важливо виконати комплексні заходи щодо захисту будинку шляхом застосування різних гідроізолюючих сумішей.

Дахів будь-якої конструкції, вибирати відповідний матеріал потрібно в залежності від типу покрівлі - скатної або плоскої.

Санвузлів, ванних кімнат, щоб усунути проникнення вологи до будівельних конструкцій. Підійдуть холодні мастики, які можна нанести самостійно.

Важливо правильно вибрати і купити гідроізоляцію для басейну. Виконанням робіт по монтажу захисного матеріалу повинні виконувати досвідчені майстри, які самостійно зможуть підібрати потрібний будматеріал, призначений для таких цілей.


Купити гідроізоляцію в Києві в інтернет-магазині DCI

На сайті компанії «Ді-Сі-Ай» можна купити гідроізоляцію обмазувальну, проникаючу, в рулонах, герметики і інші будматеріали за прийнятною ціною.

Продукція відрізняється високою якістю, практичністю застосування, високими захисними характеристиками.

Звертайтеся до консультантів компанії DCI-груп, щоб підібрати підходящу для конкретних умов використання продукцію. Гідроізоляція, ціна якої не вище за середню по ринку буде надійно захищати конструкції протягом багатьох років.

Звертайтеся до консультантів компанії DCI-груп, щоб підібрати підходящу для конкретних умов використання продукцію. Гідроізоляція, ціна якої не вище за середню по ринку буде надійно захищати конструкції протягом багатьох років.