Піни та герметики

Купити монтажну піну, герметики в DCI-груп за невеликою ціною

Монтажні піни призначені для заповнення тріщин, з'єднань, щілин теплоізоляційних конструкцій, являють собою спеціальну речовину, основою якої є поліуретан. Герметики виконують такі ж завдання, але виготовляються з силіконових, акрилових компонентів. Ця продукція продається в балонах, для її напилення необхідно використовувати спеціальний пістолет. Після нанесення на ізольовану поверхню піна твердне, забезпечуючи міцну герметизацію стиків, щілин швів. Ця продукція використовується для монтажу вікон, дверей, в місцях з'єднання покрівлі з фронтоном.


Монтажні герметики і піни - різновиди

Герметизуючі склади ділять на кілька видів:

 • Монтажні піни. Призначені для створення герметичних з'єднань при монтажі вікон, дверей, інших будівельних конструкцій.
 • Герметики. В’язкотекучі речовини, що виготовляються з полімерів, олігомерів. Їх використовують для усунення щілин при установці душових кабін, раковин, ванн, наносять на болтові з'єднання, в місцях установки заклепок і інших сполучних елементів, що забезпечує міцність монтажу цих деталей, запобігає протіканню води. Більшість герметиків вологостійкі, тому використовувати їх можна також і в місцях, схильних до підвищеного зволоження.
 • Клеї. Такі склади застосовуються при укладанні плитки, мозаїки, а також для герметизації різних з'єднань. На сайті DCI-груп можна купити піну-клей, що відрізняється високими вологоізолюючими властивостями і прийнятною вартістю.
 • Герметики силіконові, монтажні піни поділяються також по сезонності використання: зимові та літні види продукції. Застосовувати їх можна в певних температурних умовах. Можна також купити універсальний бітумний герметик, який може використовуватися в будь-який час року. Така продукція не змінює своїх характеристик і виконує свої функції при температурі не нижче -10 °С.


Переваги монтажної піни

Рідкі поліуретанові герметизуючі речовини є універсальними будматеріалами, які наділені великою кількістю корисних характеристик:

 • Високої адгезію, що дозволяє використовувати їх для створення міцних з'єднань різних конструкцій.
 • Добрими шумо-, теплоізоляційними властивостями, можливістю застосування для нанесення в місцях наскрізних отворів, в яких змонтовані труби водопроводу, каналізації, вентиляції.
 • Здатність багаторазового збільшення в обсязі - можна монтажну піну купити, щоб повністю герметизувати невеликих розміри стики і тріщини. Але працювати з таким розчином потрібно правильно, так як під час розширення воно може чинити тиск на конструкції, тому важливо встановлювати розпірки або спеціальні прокладки, що запобігають зміні форми ізольованих конструкцій.
 • Простотою використання - для монтажу піни не потрібно купувати складне і дороге устаткування.
 • Доступною ціною, яка не робить серйозного впливу на загальну вартість будівельних і ремонтних робіт.


Характеристики монтажної піни

Властивості цієї продукції дозволяють вирішувати найрізноманітніші завдання - сантехнічні, будівельні, дачні та ін.

Серед найбільш важливих варто виділити наступні характеристики:

 • Високий ущільнюючий ефект, що дозволяє надійно заповнювати щілини, стики, отвори, порожнини в бетонних, гіпсокартонних, цегляних основах.
 • Низькі параметри теплопровідності в межах 0,019 Вт/м∙К - 0,023 Вт/м∙К, які дозволяють якісно теплоізолювати оброблювані поверхні.
 • Висока пористість - мілкокоміркова структура піни забезпечує її хороші шумоізолюючі властивості.


Герметики силіконові - переваги використання

Силіконовий герметик, купити в Києві який можна в DCI-груп, відрізняється універсальністю, широкими можливостями використання в побутових і професійних цілях.

Ця продукція має наступні переваги:

 • Має вищу пластичність у порівнянні з монтажною піною;
 • здатна витримувати вплив високих і низьких температур;
 • наділена хорошими адгезійними характеристиками, міцно зчіплюється з різними видами штукатурок, цеглою, деревом, бетоном;
 • не боїться впливу УФ-променів;
 • герметик силіконовий водостійкий, ціна якого на сайті DCI оптимальна, можна використовувати у ванних кімнатах, душових, на кухні та інших приміщеннях з підвищеною вологістю;
 • підходить для герметизації тріщин, швів, стиків, склеювання різних матеріалів.

Бажано не застосовувати цю продукцію на поверхнях з металу, так як це може призвести до корозії. Крім того, силіконовий герметик (пістолет), ціна якого вказана в каталозі «Ді-Сі-Ай-груп», практично не піддається фарбуванню, тому варто спочатку вибирати в Києві цей будматеріал в потрібному кольорі - клей-герметик білий або безбарвний.


Купити монтажну піну, герметики в «Ді-Сі-Ай-груп» за вигідною ціною

Практичність, ефективність, довговічність, інші позитивні якості цих будматеріалів забезпечують їх високу затребуваність. Піну монтажну, герметик силіконовий для зовнішніх робіт купити в Києві за оптимальною ціною за одиницю продукції можна на сайті компанії DCI. Пропоновані товари мають високу якість, відрізняються простотою використання і широкими можливостями застосування.

Менеджери компанії оперативно оформляють замовлення, організовують доставку в будь-який населений пункт країни.