Базальтова вата

Купити базальтову вату від провідних виробників в DCI-груп

Утеплити стіни свого будинку можна з використанням різних будматеріалів. Але забезпечити екологічну безпеку, комфортні мікрокліматичні умови в утеплених приміщення можна тільки з використанням якісного, довговічного матеріалу. В цьому випадку базальтова вата, купити яку можна в компанії «Ді-Сі-Ай груп», буде оптимальним рішенням, що має масу переваг.


Базальтова вата - ефективний утеплювач за прийнятною ціною

Це безпечний утеплювач, що відрізняється високою якістю, тому його застосовують для теплоізоляції будь-яких будівель і споруд - житлових, громадських, промислових. Його популярність пояснюється високими характеристиками міцності, стійкості до вібраційних навантажень, впливу агресивних хімічних речовин.

Серед безперечних плюсів, якими наділена базальтова вата, заслуговує уваги її доступна ціна, високі протипожежні властивості. Це економний варіант ефективного зниження тепловтрат в приватному будинку, що актуально в умовах постійного підвищення цін на теплоносії.

Для виробництва цього будматеріалу використовують габро-базальтові породи, з яких отримують скловолокно. Готовий продукт відрізняється практичністю застосування і довговічністю.

Основними виробниками цієї продукції є підприємства: IZOVAT, ISOVER, ROCKWOOL, «Техноніколь», «Белтеп» і ін.

Продукція цих компаній затребувана на ринку будматеріалів, відрізняється високою якістю, яка забезпечується:

 • застосуванням сучасних технологій та обладнання;
 • використанням якісної сировини;
 • суворим контролем дотримання технологічних вимог на кожному етапі виробництва.


Застосування

Будівельні компанії широко застосовують цей матеріал для теплоізоляції і захисту від проникнення шуму в приміщення. Підходить базальтова вата для печі, димоходів, фасадної теплоізоляції, так як має високі протипожежні властивості. Її монтаж може виконуватися на вертикальних, похилих конструкціях будь-яких розмірів і форм як всередині приміщень, так і зовні.

Цей утеплювач підходить для ізоляції:

 • стін, підлоги, перекриттів в житлових і виробничих будівлях;
 • дахів;
 • промислового обладнання;
 • балконів, мансардних приміщень, альтанок;
 • заповнення перегородок, гіпсокартонних стін, поділяють на зони конструкцій.

Ідеальним рішенням буде базальтова вата для фасаду. Її застосовують там, де інші види утеплювачів використовувати недоцільно через високу вологість в таких приміщеннях або в умовах високих температур:

 • банні комплекси, сауни;
 • басейни;
 • димоходи;
 • каюти на кораблях і інші конструкції;
 • трубопроводи, температура на поверхні яких може скласти від 120 °С до 1000 °С.
 • Крім будівельного призначення продукція, яку пропонує компанія «Ді-Сі-Ай груп» може використовуватися в якості додаткового захисту конструкцій від руйнування та деформації.


Види і характеристики базальтової вати

Продукція, представлена на сайті DCI, має різні параметри щільності та розміри. Можна купити базальтові мати і рулони.

Базальтову вату для димоходу - ціна вказана в каталозі DCI, варто купувати в матах, які вважаються м'яким видом утеплювача. Крім того, ця продукція є більш жорсткою, здатна витримувати серйозні механічні навантаження. Також цей варіант підходить для підлоги, покрівлі, фасаду.

Важливою характеристикою цього будматеріалу є його щільність, яка може становити від 26 кг/м3 до 200 кг/м3. Вибір відповідного варіанта залежить від варіанту його використання.

Користується попитом базальтова вата з щільністю 135, ціна якої максимально прийнятна. Її використовують для теплоізоляції фасадів. Для утеплення даху підійде матеріал з щільністю 20-30 кг/м3, що не обтяжує покрівельні конструкції, але забезпечує надійний захист від холоду.

Залежно від товщини можна купити базальтову вату 50 мм, 30 мм, 100 мм, 150 мм, 200 м. Також варто звернути увагу на довжину і ширину листів, які випускаються в основному з розмірами від 600 мм по ширині і до 1000 мм по довжині.

Мінеральна вата 100 мм ціна за м2 якої є прийнятною для власників приватних будинків, відрізняється високими параметрами стійкості до навантажень. Цей матеріал здатний витримувати навантаження на стиск в межах від 5 до 8 кПа з деформацією не більше 10%.


Переваги

Представлена компанією DCI базальтова вата з щільністю 135, (ціна і характеристики вказані в каталозі), відрізняється наступними перевагами:

 • невисока теплопровідність в межах 0,035 - 0,048 Вт/(м∙K);
 • стійкість до механічних і вібраційних навантажень;
 • гідрофобність;
 • відмінна паропроникність;
 • пожежостійкість - відноситься до класу А1 згідно з міжнародною класифікацією по пожежної безпеки, витримує до +1000 °С;
 • тривалий термін експлуатації - більше 40-50 років.


Купити утеплювач в DCI-груп за вигідною ціною

Мінеральна вата - один з найбільш затребуваних утеплювачів на вітчизняному ринку будматеріалів. Компанія «Ді-Сі-Ай» пропонує широкий асортимент продукції від перевірених виробників. Якісна базальтова вата - щільність 145, ціна середня ринкова, є найкращим вибором для будь-яких умов застосування.

Оперативне оформлення заявки менеджерами компанії, організація доставки в будь-який регіон країни дозволить отримати якісний і недорогий утеплювач максимально швидко. Звертайтеся до наших консультантів, щоб проконсультуватися і оформити покупку на вигідних умовах.