Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Силікатна цегла купити в Києві - ціна на білу силікатну цеглу в Україні

Цегла силікатна

Купити цеглу силікатну за найкращою ціною

Цей будівельний матеріал відомий людству ще з часів стародавніх римлян і греків. Тоді 5 тисяч років тому кожен цегляний блок формувався вручну і запікався на багатті. Сьогодні ж силікатна цегла виробляється на заводах, тому ціна на нього доступна всім, хто хоче побудувати тепле і надійне житло. При виготовленні цього матеріалу, на відміну від рядового, використовується вапно і пісок, які надають йому білий і пісочно-білий відтінок. Залежно від призначення, матеріал ділиться на декілька видів:

  • конструкційний - вимагає подальшого штукатурення;
  • лицьовий - їм облицьовують будівлі.

Залежно від геометричних параметрів цегла силікатна може бути порожнистою або повнотілою. Вона здатна витримувати багато циклів заморожування/розморожування, тому її можна використовувати в районах з суворим кліматом. Відмінними рисами є велика щільність і теплопровідність.

Скільки важить біла цегла?

Вага силікатної цегли важлива при розрахунку навантаження цегляної кладки на фундамент. Вона враховується ще до початку будівельних робіт, на етапі проектування.

Маса відрізняється в залежності від відсотка пустот в блоці:

  • повнотіла - 3,5-4,3 кг, найчастіше 3,7 кг;
  • пустотіла - 3,2 кг.

Облицювальний матеріал виробляється тільки в пустотілому варіанті і важить 1,45 - 2 кг.

Які габарити?

Розмір білої цегли залежить від її типу:

  1. Одинарна - 250х120х65 мм.
  2. Полуторна - 250х120х88 мм.
  3. Подвійна - 250х120х138 мм.

У клінкерної є ще 3 додаткових типорозміри:

  1. Євро - 250х90х65 мм.
  2. Британський - 250х60х65 мм.
  3. Половинка - 250х60х65 мм.

Скільки штук в м2?

Цей показник залежить від того, які габарити мають силікатні цеглини:

  • 250х120х65 мм - 61,54 шт ;
  • 250х120х88 мм – 45,45 шт;
  • 250х120х138 мм – 28,99 шт.

Ці цифри позначають кількість штук в 1 м2 на піддоні, а не в кладці, тобто без урахування товщини швів. Цей параметр потрібен, коли ви плануєте купити цеглу білу силікатну і порахувати її загальну кількість для побудови.

Скільки штук в м3?

На піддоні в 1 кубі кількість штук залежить від розміру:

  • 250х120х65 мм – 512 шт;
  • 2500х120х88 мм – 378 шт;
  • 250х120х138 мм – 242 шт.

Якщо враховувати шви розчинів, то цифри будуть дещо іншими:

  • 250х120х65 мм – 394 шт;
  • 2500х120х88 мм – 302 шт;
  • 250х120х138 мм – 200 шт.


Нижче представлена таблиця, в якій вказано розрахунок витрати цегли в залежності від площі/кубатури стін.

Одиниця вимірювання Кількість цегли в кладці (з урахуванням розчинних швів), шт.
одинарна полуторна подвійна
1 м3 кладки 394 302 200
1 м2 кладки в ½ цегли 51 39 26
1 м2 кладки в 1 цеглу 102 78 52
1 м2 кладки в 1,5 цегли 153 117 78
1 м2 кладки в 2 цегли 204 156 104

 


Таблиця розмірів силікатної цегли:

Формат цегли Розмір цегли, мм
Довжина Ширина Висота
Одинарна 250 120 65
Полуторна 250 120 88
Подвійна 250 120 138

 

Чому біла силікатна цегла дешевше керамічної цегли?

Відповідь на це питання криється в технології виробництва даного матеріалу. Вона виготовляється методом напівсухого вібропресування на спеціальному обладнанні. При цьому немає необхідності обпалювати блоки, а саме на цей етап виготовлення йдуть найзначніші витрати палива і енергії. Ціна силікатної цегли нижче через використання менш витратної технології, яка дозволяє зробити партію не за кілька діб, а всього за 15-18 год.

На що звертати увагу, якщо потрібно купити силікатну цеглу?

Біла силікатна цегла буває одинарною, полуторною і подвійною. Два перших види бувають повнотілими і порожнистими, подвійна - тільки пустотіла. Крім розміру і щільності потрібно звертати увагу на теплопровідність, вологопоглинання, морозо- і жаростійкість. Залежно від того, які характеристики має цегла біла, відрізняється і її ціна.

Також при виборі будматеріалу потрібно звертати увагу на його марку:

  • міцність - не нижче М125;
  • морозостійкість - не нижче F35;
  • водопоглинання - не нижче 6%.

Колір матеріалу може варіюватися від сніжно-білого до сірого, але є можливість купити цеглу силікатну будь якого світлої забарвлення, що дозволяє її використовувати в якості облицювальної.

Де можна купити будматеріали з доставкою?

Якщо вам потрібна силікатна цегла купити і доставити по території України, звертайтесь в компанію «Ді-Сі-Ай груп». Ми пропонуємо доставку з можливістю вивантаження по всій країні, у нас вигідні ціни за штуку і за куб, гнучкі умови оплати. Якщо вас цікавлять будматеріали високої якості, відвідайте наш офіс, розташований в м Київ. Також наші фахівці можуть у телефонному режимі не тільки уточнити вартість силікатної цегли, а й прийняти ваше замовлення.

FAQ

  • Силікатну цеглу широко використовують при зведенні несучих стін і огороджувальних конструкцій як в капітальному, так і в приватному будівництві. Це обумовлено тим, що вона має певні переваги, порівняно з іншими будматеріалами для кладки: висока міцність на стиск, низька ціна одиниці товару, низьке водопоглинання, високі показники міцності на відрив, привабливий зовнішній вигляд, простота кладки в будь-який час року. Безумовно є кладочний матеріал, який перевершує силікатну цеглу по вищеописаним достоїнствам, але такі матеріали зазвичай коштують дорожче.

  • Силікатна цегла сама по собі міцний матеріал, проте є чинники, які можуть знизити її технічні властивості або ж зовсім її зруйнувати. Вона руйнується під тривалим впливом вологи і вітру, вона втрачає міцність при негативних температурах, а також при високих температурах. Щоб уникнути впливу агресивного середовища на стіни із силікатної цегли необхідно правильно проводити обробку і захищати несучу стіну від зовнішніх впливів. Для ефективного захисту вашого будинку необхідно утеплити ваші стіни. Оптимальним буде утеплення мінеральною ватою 100 мм і закрити це все штукатуркою. Так ви збільшите термін служби вашого будинку в рази.

  • Сучасна силікатна цегла, без сумніву, повинна відповідати певним технічним характеристикам. В першу чергу вона повинна відповідати межі міцності на стиск не менше - 15 - 20 МПа. Але сама міцність цегли позначається буквою «М» і варіюється від М100 до М150. Для спорудження будинку висотою до 3-х поверхів відмінно підійде цегла марки М100. Але для високоповерхових будинків слід використовувати марку М150 і вище, залежно від висоти будинку. Не варто забувати про щільність силікатної цегли. Вона повинна становити не менше 1300 кг/м3. Також важливі технічні показники - це морозостійкість і пожежостійкість. Цегла повинна витримувати 15 і вище циклів заморожування/розморожування, а також мати стійкість до температури мінімум 550 °C.

  • Силікатна цегла буває повнотіла і пустотіла. Повнотілу цеглу застосовують там, де необхідно спорудити міцну конструкцію, яка повинна витримувати певні навантаження. Повнотіла цегла трохи поступається пустотілій показниками теплопровідності. Пустотілу силікатну цеглу застосовують там, де немає необхідності витримувати великі навантаження, але при цьому потрібно спорудити стіну з хорошими показниками теплопровідності, так як порожнечі всередині цегли виступають додатковою теплоізоляцією. Даний вид силікатної цегли поступається повнотілій по міцності.

  • Існує дуже багато різновидів кладки силікатної цегли, а саме: доріжка, блокова, хрестова, готична і з'єднання «дикунка». Доріжка: цегла кладеться довгою стороною яка зміщуються в сторону до кожного ряду на половину цегли або на чверть. Блокова: при блокової кладці постійно чергуються довгі і короткі сторони цегли і їх стики знаходяться на одному рівні один до одного. Хрестова: дуже схожа на блокову кладку, але стики кожного другого ряду зміщені на половину цегли, що забезпечує перехресний вид. Готична: при готичній кладці короткі сторони цегли чергуються з довгими в кожному ряду, а стики кожного другого ряду лежать один над одним. З'єднання «дикунка»: при такій кладці одна коротка і дві довгі сторони по черзі змінюють один одну в кожному ряду.