GAZOBET

Купити газобетон Gazobet за вигідною вартістю - краща пропозиція від ДІ-СІ-АЙ груп

Завод газобетонних блоків GazoBET почав свою діяльність в грудні 2017 року. Підприємство володіє сучасним, потужним, високопродуктивним обладнанням, що дозволяє повністю забезпечити Західний регіон України газоблоками високої якості - завод випускає до 700 м3 газобетону на добу. Але керівництво компанії розробляє далекосяжні плани щодо охоплення більшої кількості споживачів даної продукції: виробничий потенціал підприємства дозволяє збільшити продуктивність як мінімум в два рази.

У чому переваги газоблоків GazoBET?

 1. Відмінні теплоізоляційні властивості матеріалу. Побудовані з даного матеріалу стіни якісніше утримують у внутрішніх приміщеннях тепло, не дозволяють холодному повітрю проникати в будинок за рахунок високої точності розмірів блоків, нанесення тонкого шару клею, відсутність містків холоду, і мінімальної теплопровідності пористих блоків. Це дозволяє економити кошти на опаленні будинку.
 2. Надійний захист від накопичення вологи. GazoBET - високопористий матеріал, але капіляри, якими наповнена його структура, чергуються спорами сферичної форми, що перешкоджає накопиченню вологою всього блоку. Вода висихає, не проникаючи вглиб матеріалу, не поширюється по всьому його об'єму, блоки не деформуються.
 3. Висока міцність. Дотримання технології кладки дозволяє зводити з газобетону Gazobet в Україні стіни, здатні служити в будь-яких умовах протягом багатьох десятиліть.
 4. Мінімальна усадка. Продукція тернопільського заводу наділена високою стійкістю до усадки, яка становить менше 0,03% або 0,3 мм на 1 м.
 5. Простота обробки і легкість монтажу. Кладка блоків, що мають ідеально точні розміри, максимально проста, що дозволяє виконувати роботи самостійно без залучення фахівців.
 6. Пожежна безпека. Продукція компанії виготовляється з негорючого сировини, показник її вогнестійкості відповідає категорії А1.
 7. Безпека. Не містить шкідливих речовин, канцерогенів - до складу цього матеріалу входять тільки натуральні компоненти.

Додаткові переваги газобетону gazobet

 • Зведення стін блоками газобет виконується в 8 разів швидше, ніж при використанні цегли.
 • Ідеально рівна поверхня, легкість конструкцій, що зводяться - можливість істотної економії коштів на вирівнюванні підстави, кількості оздоблювальних матеріалів, монтажі легкого фундаменту.
 • Запобігання ризику виникнення містків холоду за рахунок тонких швів з розмірами до 1-2 мм, які забезпечуються мінімальними відхиленнями геометрії блоків, використанням спеціальної клейової суміші.
 • Зниження вартості будівництва до 30% за рахунок економії на оздоблювальних матеріалах.

Види газобетонних блоків Gazobet

Компанія «Ді-Сі-Ай груп» пропонує купити стінові й перегородкові блоки із середньою щільністю марок D400, D500, довжиною 600 мм, висотою 250 мм, товщиною 80, 100, 120, 140, 160, 180, 200, 240, 300, 360, 400 мм.

Різноманітність товщини виробів дозволяє поєднувати кладку внутрішніх, зовнішніх конструкцій з перев'язкою безпосередньо під час зведення стін.

Марка показує вагу заданого обсягу (1 м3), заповненого блоками. Наприклад, D500 позначає, що 1 м3 продукції важить 500 кг. Чим менше щільність, тим менш міцними будуть газоблоки. Але при цьому їх параметри теплозахисту будуть вищими.

Де застосовується газобетон gazobet?

Цей будматеріал застосовується в європейських країнах протягом останніх 80 років, добре вивчений на практиці, є дуже популярним, тому що має унікальні теплоізоляційні характеристики і безліч переваг. Протягом останнього десятиліття в Україні попит на цю продукцію стрімко зростає.

Купити газоблок із заводу можна для вирішення наступних завдань:

 • кладки зовнішніх, внутрішніх конструкцій, перегородок в багатоповерхових будинках;
 • будівництва котеджів, дач, заміських приватних будинків;
 • зведення технологічних об'єктів (брандмауерів, вентканалів і ін.);
 • монтажу споруд господарського призначення, сільськогосподарських будівель, фермерських, складських споруд, гаражів, корпусів промислових будівель.

Марка D400 використовується для теплоізоляції, так як структура цієї продукції є більш пористою, ніж міцніші марки газоблоків. Для зовнішніх, внутрішніх стін підходять марки від D500 і вище. Вироби марки D600 затребувані в багатоповерховому будівництві.

Скільки блоків в піддоні Gazobet?

Щоб правильно розрахувати кількість необхідного матеріалу, вартість його доставки важливо знати, яку кількість блоків містить один піддон. Важливо знати, що чим більше одиниця продукції, тим менша кількість вміщується на одній палеті.

Наприклад, кількість газоблоків з мінімальними габаритами 80/240/600 становить 144 шт. на палеті. Цього достатньо, щоб виконати кладку 12,5 м2 стіни при її площі 1м3.

Блоки з максимальними розмірами 400/240/600 поміщаються на піддоні в кількості 32 шт., Достатньому для зведення конструкції 2,5 м2 площі.

Продуккція заводу GazoBET упакована в стретч-худ плівку, що перешкоджає порушенню цілісності і пошкодження блоків під час транспортування.

Купити Газоблок газобет за вигідною ціною в Україні

Придбати продукцію GazoBET з доставкою в будь-який регіон країни можна на сайті компанії DCI-груп - офіційного дилера заводу-виготовлювача. Для уточнення вартості продукції, ознайомлення з прайсом – телефонуйте за телефоном розміщеному в верхньому лівому куті сайту. Звертайтеся в офіс компанії для консультації - менеджери допоможуть визначитися з вибором товару, запропонують вигідні умови співпраці, забезпечать оперативну доставку.  

Газобетон Gazobet высота 240 мм
Газобетон Gazobet плотность D500
Газобетон Gazobet ширина 100 мм
Газобетон Gazobet ширина 120 мм
Газобетон Gazobet ширина 160 мм
Газобетон Gazobet ширина 180 мм
Газобетон Gazobet ширина 200 мм
Газобетон Gazobet ширина 240 мм
Газобетон Gazobet ширина 300 мм
Газобетон Gazobet ширина 360 мм
Газобетон Gazobet ширина 400 мм
Газобетон Gazobet гладкий
Газобетон Gazobet длина 600 мм