Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Міцність і щільність газоблоку

Читати також:

Міцність і щільність газоблоку

Липень 07, 2020

Деякі вже давно працюють з таким матеріалом, як газобетон. Інші тільки про нього чули і плутаються в його властивостях і моделях. Давайте детально розглянемо різницю таких якостей, як міцність і щільність газоблоку.

Щільність блоків позначається англійської буквою D, і відноситься також до пористості. Не забувайте, що як раз пориста структура найбільш актуальна і прийнятна коли потрібно побудувати енергозберігаючий будинок без використання додаткового утеплення. Повітря, що заповнює застиглі бульбашки всередині блоку, являє собою чудовий натуральний утеплювач. Щільність газоблоків відзначається від D100 до D600. У звичайному будівництві найчастіше використовуються блоки максимум до D500. Щільність газобетону залежить від кількості пор повітря, чим менше його щільність, тим він тепліше. Тобто, блоки D300 дають можливість побудувати будинок набагато тепліше, ніж при використанні блоків D500. Більш пористі блоки ускладнюють теплопередачу так як відстань від кімнат до вулиці виявляється довшою. Підвищений показник щільності дає зрозуміти, що в блоці суцільних фрагментів більше, а значить відстань від тепла до холоду менше.

Міцність газоблоків позначають буквою В. Цей параметр показує міцність на стиск. Коли Ви вибираєте газоблоки , важливо пам'ятати, що далеко не всі здатні витримати велику вагу верхніх поверхів і міжповерхових перекриттів. До того ж, кріплення для навісних фасадів дуже складно утримати зовні в блоці, у якого низька міцність. Чим менше буде міцність блоків, тим менше поверхів вони можуть на собі тримати і інших залізобетонних виробів. Тоді використовують пиломатеріали, а вони не дуже довго можуть служити.

Між щільністю і міцністю газоблоків є досить тісний зв'язок. Характеристики міцності залежать від кількості повітря в блоці. Таким чином, чим тепліше будинок з газобетону, тим менш міцними будуть його стіни, цілком можливі тріщини і крихта під час спроб зміцнити їх дюбелями або цвяхами. З блоків з низькою щільністю будують промислові та військові об'єкти. До того ж щільність D600 відрізняється відмінною морозостійкістю і буде доречна в кліматичних зонах з суворим мінливим кліматом. У наш час виробники хочуть домогтися збільшення параметра міцність, при цьому зберігаючи низьку теплопровідність. Так був створений метод затвердіння бетону в автоклавах. Саме тому на сьогоднішній день найдоступніший, бюджетний, міцний і теплий матеріал - це автоклавний газобетон.

Попередня стаття Наступна стаття