З газобетону сьогодні будують найрізноманітніші споруди. Технологія виробництва цього продукту досить проста, при цьому дуже ефективна. Газоблок створюють, додаючи в цемент спеціальні речовини, які починають газоутворення. Досить часто це алюміній, пил якого створює хімічну реакцію і здіймає газобетонну масу, як тісто. За точне дозування всіх компонентів відповідає автоматизована установка. Робить це водень, створюючи в бетоні безліч пір. Далі маса ріжеться на цеглу, яка сушиться в автоклавах.
Найчастіше автоклави можуть собі дозволити тільки великі компанії, так як тут необхідно спеціалізоване і досить дороге обладнання. Неавтоклавний спосіб ділиться на два етапи. На першому створюється бетонна суміш з домішкою спеціальних добавок, а на другому готова суміш заливається в форми до повного його затвердіння в оточуючих природних умовах. Одержуваний пінобетон буде володіти значно меншою міцністю і терміном використання. Але такий пінобетон можна створювати самостійно не витрачаючи багато грошей на спеціальне обладнання.
Газобетон має сертифікат екологічності. Це повністю екологічно чистий продукт. Матеріал можна обробляти майже будь-яким інструментом, не використовуючи будь-яких технологій. Іншими словами, забити дюбель в такий блок, просвердлити дірку або навіть стругати, як дерево не складе труднощів. Саме тому можливості використання газобетону дуже великі. Газоблоки дозволяють значно скоротити витрати на компоненти і трудомісткість виробництва.