Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Армування газобетонних блоків

Читати також:

Армування газобетонних блоків

Липень 07, 2020

Газобетон має безліч дуже вдалих і корисних переваг, серед яких відмінні показники тепло і звуко ізоляції, оптимальну вагу, екологічно чисту сировина у своєму складі, простоту монтажу. До мінусів можна віднести підвищену гігроскопічність і невисоку міцність. Тривалий контакт з водою викликає зниження щільності і теплоізоляції. Використання газобетонних блоків дає можливість істотно прискорити будівництво при цьому заощадивши фінанси на додаткове утеплення стін. Цей матеріал сьогодні активно використовується для створення будинків, при цьому його технічні показники підвищують за допомогою армування.

 

Газобетон досить крихкий матеріал, тому армування - це обов'язковий етап будівельних робіт. Кладку зміцнюють в декількох місцях, але це залежить від сейсмічності регіону і проекту. Каркас обов'язково потрібно покласти рівномірно, щоб навантаження на стіну було правильне на всій площі. Під час кладки блоків роблять дві штроби, діаметр яких відповідає металевому пруту. Туди встановлюється арматура. Армування дає можливість уникнути тріщин, а також це дозволяє зробити стіни набагато рівніше.

 

Виникає питання - що ж саме потрібно підсилювати?

Перший ряд.

Для цього Вам буде необхідний штроборіз, яким робиться дві штроби в кладці. Далі туди заливається вода і клей. Обов'язково потрібно підсилювати довгі стіни, так як на них припадає основна зовнішнє навантаження. Тут застосовують армопояс, здатний зробити стіни набагато стійкішими, і розподіливши тиск плит, при цьому вони збережуть правильну форму конструкції. Багато професійних будівельників рекомендують армувати кожен четвертий ряд кладки, якщо довжина стіни складає більше шести метрів. Завжди важливо підсилювати ті зони, на які припадає найбільший тиск. Такими є віконні і дверні прорізи. Важливо щоб сітка арматури виходила на метр за кордону таких прорізів. Правильне армування забезпечить довговічність будови. Ще один важливий етап - це армування верхньої кладки, на яку спирається дах.

 

Пам'ятайте, що дуже важливо правильно вибирати щільність газобетону і точно розрахувати армування, тільки тоді стіни з газоблоку прослужать Вам багато років. Армування газобетонних блоків - це не простий процес, але він необхідний щоб надалі уникнути появи тріщин і руйнування Вашої споруди. При цьому враховуйте ще те, що армування газобетону не підвищує можливості несучої стіни, це всього лише спосіб уникнути тріщин.

 

Попередня стаття Наступна стаття