Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32Warning: fread(): Length parameter must be greater than 0 in /home/dcigroupcom/public_html/system/library/cache/file.php on line 32 Газобетон udk gazbeton автоклавний

Читати також:

Газобетон udk

Січень 17, 2020


ТОВ «ЮДК» – українська компанія, яка інвестувала в 2007 році значні кошти у виробництво сучасного газобетону в Україні. Ми довірили провідним фахівцям з виробництва обладнання для автоклавного газобетону з Німеччини, компанії «Masa-Henke», спільно реалізувати проект з будівництва високотехнологічного заводу в місті Дніпро.


Наш сучасний завод повністю обладнаний за останнім словом техніки і має потужність 300000 м/куб газобетонних виробів в рік. Виробництво розташоване на території 7,5 га і включає в себе всю необхідну інфраструктуру.

Не дивлячись на те, що автоклавний газобетон ще з середини ХХ-го століття почав використовуватися в будівництві в усьому світі, ТОВ «ЮДК» продовжує інвестувати значні кошти в нові дослідження і розробки. Ми пропонуємо великий вибір високоякісних продуктів з автоклавного газобетону, які повністю відповідають останнім технічним стандартам і нормам сучасної будівельної галузі та побажанням вимогливих забудовників.


Ми реалізуємо свою продукцію з автоклавного ніздрюватого бетону під брендом UDK Gazbeton. Вся продукція піддається контролю якості, що забезпечує дотримання вимог українських та європейських стандартів: ДСТУ Б В.2.7. - 137: 2008 «Блоки з пористого бетону», ДСТУ Б В.2.7. - 45-96 «Бетони ніздрюваті», а також Європейського стандарту EN 771-4.


Виробництво газобетону UDK

Газобетон - екологічно чистий матеріал. Його основні складові - пісок, вапно і вода – видобуваються прямо із природи. Під час виробництва пісок змішується з вапном, цементом і водою, а потім додається алюмінієва пудра. Коли ця суміш відливається в форму, відбувається піднімання маси в якій алюміній грає роль рушійної сили. Одержавши ніздрювату структуру початкової міцності, масив газобетону ріжуть на блоки і остаточно стабілізують під дією пари при температурі 195 градусів Цельсію і тиску 12 Бар, в автоклавах.


Виробництво продуктів автоклавного газобетону вимагає відносно невелику кількість сировини: значно менше, ніж кількість матеріалу, використовувати для інших будівельних матеріалів. З 1 м3 сировини ми виробляємо приблизно 5 м3 автоклавного газобетону. Наш виробничий процес повністю механізований і автоматичний, а технологія не передбачає ніяких втрат сировини. Всі технологічні відходи, які залишаються після порізки, використовуються повторно. Енергоємність нашого виробництва значно менше, ніж на підприємствах з виробництва інших стінових матеріалів, що дозволяє знизити використання палива і виділення діоксиду вуглецю. Термічна обробка використовується при 195 С, а гаряча пара, отриманий в автоклавах, використовується в технологічному циклі. У процесі виробництва не утворюються токсичні гази.


Популярність газобетону

виробництво газоблоку

Автоклавний газобетон використовується в Європі вже більше, ніж 80 років, при цьому багато будівель, побудованих більше ніж півстоліття тому, до цих пір мають ідеальні комфортні житлові умови і це відмінний приклад довговічності цього матеріалу. Стає все більше зрозуміло, що постійне зростання вартості енергії, необхідної для опалення або охолодження приміщення, змушує забудовників шукати шляхи економії, за допомогою надійних і істотно економічних ізоляційних матеріалів. Це позначиться ще краще на конструкції будівель і підвищення раціонального використання енергії. Автоклавний газобетон повністю відповідає цим вимогам.

Походження газобетону

Газобетон udk

Автоклавний газобетон - не новий продукт, його масове виробництво в багатьох частинах світу, почалося тільки в останні десятиліття. У 1914 році шведські вчені визначили, що суміш цементу, вапна, води і піску збільшується в розмірах при додаванні алюмінієвої пудри і набуває міцність при подальшій температурно-вологості обробці в автоклаві. Рецептура і технологія виробництва автоклавного газобетону в тому вигляді, який відомий сьогодні, був отриманий в середині 20-х років архітектором Акселем Еріксоном, який співпрацював разом з професором Хенриком Кройгером зі Шведського Королівського Інституту Технологій. Автоклавний газобетон був запущений в промислове виробництво в 1929 році і швидко став дуже популярним будівельним матеріалом. Блоки з автоклавного газобетону дозволяють знайти ефективні рішення для широкого застосування в будівництві. Мікропориста структура газобетону з мільйоном маленьких осередків, заповнених повітрям (84% обсягу газобетону дійсно складається з повітря) надають продукції високу міцність на стиск, легкість, високі теплоізоляційні властивості і легкість в обробці. Це дійсно видатний будівельний матеріал ідеально підходить для сучасного будівництва житлових, промислових і комерційних об'єктів.

Попередня стаття Наступна стаття